Język polskiJęzyk angielskiJęzyk francuskiJęzyk ukraińskiJęzyk niemiecki
Odsłon : 33 Pobierz jako plik iCal
 
Miejsce: Rynek 58 | Biblioteka Romańska
Data: Czwartek 27.03.2025 r. Godz.17:00 - 18:40 
 


z cyklu: Poznaj francuskie kino w Bibliotece Romańskiej / Festiwal Frankofonii

 

DZIEWCZYNA Z BRANSOLETKĄ / LA FILLE AU BRACELET

napisy w j. polskim

27 marca 2025 r. | godz. 17:00

Biblioteka Romańska, III piętro

 

obowiązują zapisy: romanska@wbp.wroc.pl

 

W ramach obchodów Festiwalu Frankofonii współorganizowanego z Alliance Française we Wrocławiu zapraszamy przez cały marzec na projekcję filmów francuskich. 

Tym razem proponujemy dramat sądowy La Fille au bracelet reż. Stéphane Demoustier, 2019, 96’, występują: Mélissa Guers, Roschdy Zem, Chiara Mastroianni,napisy w j. polskim.Film jest przeznaczony dla odbiorców powyżej 16. roku życia


Lise ma 18 lat, mieszka w spokojnej dzielnicy i właśnie zdała maturę. Ale przez ostatnie dwa lata Lise była pod nadzorem i nosiła bransoletkę elektroniczną, ponieważ została oskarżona o zamordowanie swojej najlepszej przyjaciółki.


Czekamy na Państwa w Bibliotece Romańskiej!


Uczestnictwo w Wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i wykorzystanie wizerunku uczestnika zgodnie z Regulaminem.


W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.