Odsłon : 145 Pobierz jako plik iCal

Data: Czwartek 26.09.2024 r. Godz.17:00

ВIТАЮ! WITAJ! - KULTURA BIAŁORUSKA W BIBLIOTECE

Zgrajmy Się! Rozgrywki planszówkowe dla wszystkich w bibliotece

Збяромся! Настольныя гульні для ўсіх у бібліятэцы

Let's get together! Board games for all in the library

26 września 2024 r. | godz. 17:00
DBP | Rynek 58 | parter | Galeria pod Plafonem
wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek do wspólnego ogrywania najciekawszych tytułów dostępnych na rynku. Na spotkaniach mile widziani są zarówno dorośli gracze, młodzież oraz dzieci z opiekunami. Tym razem rozgrywki rozszerzymy o gry w języku białoruskim i angielskim.

Do Waszej dyspozycji będą gry z ciągle rozbudowującej się kolekcji biblioteki, po spotkaniu będziecie mieć możliwość wypożyczenia interesującej Was gry do domu na dwa tygodnie.

Jeśli grasz często w gry planszowe i szukasz miejsca, w którym bezpłatnie może wypróbować nowe tytułu, a po spotkaniu kontynuować rozgrywkę w domu to serdecznie zapraszamy!

Jeśli lubisz gry planszowe, a nie masz z kim grać to spotkanie właśnie dla Ciebie!

Мы запрашаем усіх аматараў настолак пагуляць разам у самыя цікавыя гульні, даступныя на рынку. На сустрач запрашаюцца як дарослыя гульцы, так і падлеткі, а таксама дзеці з апекунамі. Гэтым разам мы пашырым гульні на беларускай і англійскай мовах.

У вашым распараджэнні будуць гульні з калекцыі бібліятэкі, якая пастаянна папаўняецца, а пасля сустрэчы вы атрымаеце магчымасць пазычыць гульню, якая вас зацікавіла, і забраць дадому на два тыдні.

Калі ты часта гуляеш ў настолкі і шукаеш месца, дзе можаш паспрабаваць новыя гульні бясплатна і працягнуць гуляць дома пасля сустрэчы, мы сардэчна запрашаем цябе!

Калі ты любіш настольныя гульні, але няма з кім гуляць, гэтая сустрэча як раз для цябе!

Удзел у Мерапрыемстве прыраўноўваецца да згоды на запіс і выкарыстанне выявы ўдзельніка ў адпаведнасці з Рэгламентам.

Welcome all you board-game fans. Here's a chance to get together and play the most interesting titles available on the market. Adult players, young people and accompanied children are welcome at these meetings. This time round, the collection of games has been widened so that they include some that are in the Belarusian and English languages.

Games from our ever-expanding library will be available for you to play. Afterwards, you will be allowed to borrow any game you find interesting and take it home for two weeks.

If you are a keen player of board games and in search of a place to try out new titles for free, and even carry on playing at home afterwards, you are warmly invited!

If you like board games, but you don't have anyone to play with, this meeting is just for you!

By participating in this event, you are granting consent to the recording and use of images of you in accordance with the Regulations.

Uczestnictwo w Wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i wykorzystanie wizerunku uczestnika zgodnie z Regulaminem.

W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.