Bookcrossing, czyli daj książkom drugie życie. Jak to działa? Przynieś, zabierz i czytaj, a potem daj przeczytać innym!

Bookcrossing („Książka w podróży”, „Książkokrążenie”) polega na zostawianiu przeczytanych książek w miejscach w tym celu przygotowanych, na tzw. półkach bookcrossingowych (regały, stoliki) po to, by znalazca mógł je zabrać do domu, przeczytać i przekazać dalej.

Na #Rynek58 znajdziecie dwa regały, na których znajdują się książki przeznaczone do wymianki. Możecie zostawiać swoje, brać udostępnione. Śmiało, śmiało!

Wśród książek znajdziecie zarówno horror, grozę, komiks, jak i coś dla dzieci, także w innych językach:)